Kaubamärgid

Kohaletoimetamine

Tellimused toimetame kohale Omniva pakiautomaadi või kulleri abiga. Samuti on võimalus pakile järele tulla meie esinduskauplusesse ning sellisel juhul kohaletoimetamise kulusid tellimusele ei lisandu. Pakke väljastatakse ajal, kui pood on avatud E-R 9:00-17:00.

Tellimustele alates 30 € (koos km-ga) on Eesti sisene kohaletoimetamine TASUTA.
Kõik tellimused, mis on esitatud tööpäevadel E-R, kuni 14.00, jõuavad kohale 48h jooksul*.
Kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel või riiklikul pühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riiklikule pühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.
* alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile

Tellimus Omniva pakiautomaati 1,99€

Pakiautomaadist saab paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas. Paki saab kätte personaalse uksekoodi alusel, mille Omniva edastab Sulle SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Paki saabumise sõnumis on kirjas, kui pakil on küljes Lunatasu või ID-kaardiga tuvastamine. Kui Sa seitsme päeva jooksul oma pakile pakiautomaati järele ei lähe, saadetakse see meile tagasi.

TÄHELEPANU! Saadetud SMS teade on paki tagastamise aluseks! Palun säilita see 14 päevaks, kui peaksid seda tagastusperioodil vajama.

Tellimus Omniva kulleriga 5€

Kuller helistab Sulle ette ja lepib kokku kättetoimetamiseks sobiva päeva ning kellaaja. Ärikliendile toob kuller paki ilma ette helistamata tööpäeva jooksul. Tellimus antakse üle vaid tellimuses märgitud toodete ostjale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele toodete üleandmine toimub ainult kokkuleppel ostjaga. Kui kulleril pole võimalik Sinuga telefoni teel kontakti saada, siis viib ta kauba tagasi postkontorisse ning teavitab Sind sellest e-posti teel. Juhul, kui Sa ei lähe oma kaubale järgi postiasutusse nimetatud päevade jooksul, tuleb Sul tasuda kauba tagastamiskulud. 

TÄHELEPANU! Pakendi peal olev triipkood on 14 päevase tagastusperioodi aluseks. Palun säilita see number kaheks nädalaks, juhuks, kui kui peaksid seda tagastusperioodil vajama.